Ogłoszenia – maj 2022

Drodzy Rodzice!

W najbliższą sobotę 21 maja kończymy zajęcia szkolne. Uczniowie przychodzą na godz. 9.00 rano i spotykają się w klasach z wychowawczyniami.

Na godz. 10.00 mamy zaplanowaną uroczystą Mszę św. Serdecznie zapraszamy na nią wszystkich Rodziców, Babcie, Dziadków, uczniów z programu katechetycznego i przyjaciół naszej szkoły. Po Mszy św. odbędzie

się kilkuminutowy program artystyczny w wykonaniu uczniów klas pierwszych z okazji Dnia Matki i Ojca.

W dalszej kolejności odbędzie się uroczysta graduacja uczniów klasy ósmej. Po niej uczniowie z wychowawczyniami wrócą do klas i tam otrzymają świadectwa szkolne.

Bardzo proszę, aby uszanować Mszę św i graduację klasy VIII i nie prosić w tym czasie nauczycieli o wydanie świadectwa.

Uczniowie będą mogli być odebrani ze szkoły około 12.30.

UWAGA! Nie będzie lekcji religii w sobotę 21 maja. Uczniowie przychodzący tylko na religię, jeśli nie odebrali wcześniej świadectw będą je mogli odebrać u pań katechetek po Mszy św. i graduacji.

Prosimy o nie zwlekanie z zapisaniem uczniów na następny rok szkolny. Zapisy są prowadzone drogą elektroniczną lub korespondencyjną. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie Państwo na szkolnej stronie internetowej: www.konarskips.org w zakładce Formy.

18 września w niedzielę zapraszamy na szkolny piknik na pożegnanie lata. Prosimy już teraz o zarezerwowanie sobie tej daty i przybycie z całymi rodzinami oraz znajomymi. Zapewniamy super zabawę i wiele atrakcji dla dzieci.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy wspaniałego i bezpiecznego wakacyjnego odpoczynku i do zobaczenia 10 września na pierwszych zajęciach w nowym roku szkolnym.

Anna Siek, dyrektor Szkoły