Ogłoszenia – wrzesień 2015

17 września, 2015

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Tydzień temu rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Wszyscy mamy nadzieję, że będzie on pomyślny i bezpieczny, bogaty w nowe dla naszych uczniów przeżycia, doświadczenia i umiejętności.

Proszę zapoznać się z kilkoma pierwszymi w tym roku szkolnym informacjami.

  1. W niedzielę, 13 września odbył się pierwszy piknik Polskiej Szkoły im. Feliksa Konarskiego. Trzynastka okazała się bardzo szczęśliwą liczbą: dopisała pogoda i humory, zaszczycili nas goście oraz liczni uczestnicy. Smakołyki z piknikowej „kuchni”, różnorodne atrakcje dla dzieci oraz dorosłych sprawiły, że każdy znalazł coś interesującego dla siebie i że nikt się nie nudził. Dziękujemy więc wszystkim: organizatorom, uczestnikom, donatorom fantów na loterię oraz sponsorom: LAS Hardwoods, Sams’s Club, Polsko-Słowiańskiej Unii Kredytowej oraz firmom TaxPol.
  2. W bieżącym roku szkolnym będziemy korzystać z głównego wejścia do szkoły, zarówno rano jak i po zakończonych zajęciach.  Wszyscy uczniowie będą wychodzić po swoich zajęciach tym samym głównym wejściem.
  3. Pokój nr 17 będzie w dalszym ciągu służył jako nasze biuro. Tam powinni się zgłaszać rodzice na dyżur, po wcześniejsze odebranie dziecka ze szkoły, aby porozmawiać i załatwić różne sprawy.
  4.  Na parkingu obowiązują podobne jak w ubiegłym roku zasady: bezpieczeństwo przede wszystkim, zakaz parkowania po godzinie 8.45, wjazd w celu podwiezienia dzieci pod główne wejście. Przypominamy, że wychowawcy nie będą wyrażać zgody na to, aby uczniowie szukali swoich rodziców w samochodach na parkingu lub na przyległych ulicach.
  5.  W najbliższą sobotę rozpoczyna działalność szkolny sklepik. Uczniowie będa mogli zakupić napoje, krakersy, słodycze.
  6.  W następną sobote, 26 września będzie w sklepiku sprzedawana pizza . Uczniowie będą mieć do wyboru dwa rodzaje pizzy (cheese lub pepperoni) oraz napój (woda, Gatorade). Cena: 3 dolary za jeden kawałek pizzy i napój.
  7. Podstawową formą komunikacj z rodzicami jest poczta elektroniczna i Internet. Prosimy o systematyczne odwiedzanie naszej strony internetowej: www.konarskips.org,  gdzie są zamieszczane Komunikaty oraz zapoznawanie się z treścią wysyłanych e-maili. Nasz e-mail: konarskips@gmail.com

                                                                                                                                  Z poważaniem,

                                                                                                                          Anna Witowska, dyr. Szkoły