Ogłoszenia – wrzesień 2014

                         17 września, 2014 roku

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Mamy już za sobą dwie soboty nowego roku szkolnego, podczas których przyjmowaliśmy jeszcze zapisy i rozprowadzaliśmy podręczniki. Dziękujemy za liczny udział w mszy świętej 6 września i życzymy wielu powodów do radości i dumy z osiągnięć Waszych pociech w polskiej szkole.

Przypominamy, że:

  • podstawową formą komunikacj Rady Pedagogicznej z rodzicami jest poczta elektroniczna i Internet. Prosimy o systematyczne odwiedzanie naszej strony internetowej (www.konarskips.org), gdzie są zamieszczane Komunikaty oraz zapoznawanie się z treścią wysyłanych e-amili.
  • dyżur rodziców trwa od 8.45 do 12.45. Rozpoczęcie zajęć (8-.45- 9.15) i zakończenie zajęć (12.15- 12.45) to czas, kiedy liczy się każda para pomocnych rąk. Prosimy o punktualność!
  • ze względu na bezpieczeństwo uczniów obowiązuje nas wszystkich zakaz wjeżdżania i parkowania na przykościelnym parkingu po godzinie 8.45. Przestrzegajmy tego zakazu i dołóżmy wszelkich starań, aby parking był miejscem bezpiecznym.


W bieżącym roku szkolnym zamierzamy kontynuować sprzedaż pizzy w sklepiku szkolnym, średnio raz w miesiącu. Najbliższa sprzedaż odbędzie się 27 września. Uczniowie będą mieć do wyboru dwa rodzaje pizzy (cheese lub pepperoni) oraz napój (woda, Gatorade). Cena: 3 dolary za jeden kawałek pizzy i napój. Ponieważ pizzę wcześniej zamawiamy i przywozimy, uczniowie powinni w najbliższą sobote, tj. 20 września zadeklarować chęć zakupu.

W październiku organizujemy w ramach zajęć szkolnych dwa wyjazdy na spektakle oferowane przez PASO i Teatr Scena Polonia.

  • 4 października uczniowie klas IV – III liceum pojadą na spektakl Warszawskie dzieci zorganizowany z okazji 7o.rocznicy wybuchu powstania warszawskiego. Cena biletu wraz z opłatą za autobus wynosi $16.00.
  • 25 października klasy III, II, I oraz zerówka i Przedszkole B obejrzą Alicję w krainie czarów. Cena biletu wraz z opłatą za autobus wynosi $16.00.


Zajęcia religii, zarówno 4 jak i 25 października, odbędą się zgodnie  z planem.

                       Rada Pedagogiczna