Ogłoszenia – styczeń 2016

16 stycznia, 2016

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

W dniu 23 stycznia odbędzie się w naszej szkole wywiadówka – spotkanie rodziców  z wychowawcami w celu zapoznania się z postępami uczniów w nauce. Plan wywiadówki jest następujący:

11.30-12.00  – spotkanie rodziców z dyrekcją szkoły w sali nr 15

12.00-12.30 – spotkanie rodziców z wychowawcami  w klasach

Od 12.40 można będzie porozmawiać w klasach  z katechetkami w sprawach

dotyczących nauczania religii.

SERDECZNIE ZAPRASZAM!

  • W najbliższa niedzielę, 17  stycznia po polskiej mszy św. (około 3 po południu) nasi uczniowie wystawiają jasełka w kościele św. Zachariasza w Des Plaines. Skorzystajcie Państwo z okazji, aby obejrzeć to świąteczne przedstawienie i duchowo wesprzeć naszych artystów.
  • Zapraszamy na finał Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w sobotę  23 stycznia o godzinie 9.45 w sali nr 15.
  • W sobotę 30 stycznia w naszym sklepiku szkolnym sprzedawana będzie pizza. Zasady podobne jak w minionych miesiącach. Jeden kawałek pizzy (cheese lub pepperoni) $2.00. Pizza z napojem $3.00.
  • Chciałabym Państwu serdecznie podziękować za współpracę i pomoc w przedświątecznym okresie. Dziękuję wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie szkolnej Wigilii oraz jasełek. Szczególne podziękowania kieruję pod adresem pp.: Sienko (zdjęcia), Szmajdy (nagłośnienie), Koszykowskiej, Malec, Pytel, Blando, Oleksy, uczniów przygotowującym się do sakramentu Bierzmowania i ich rodziców (pomoc w dekoracji sceny) oraz rodziców uczniów klasy VII, VI, III, zerówki i przedszkola A, którzy dołożyli wszelkich starań, aby jasełka wypadły jak najlepiej.

Do karnawałowej zabawy 6 lutego pozostało już niewiele czasu. Bilety są do nabycia u p. Marty Pytel. Dokładne informacje o godzinie, miejscu i zaplanowanych  atrakcjach można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.konarskips.org

                                                                                                                                                                           Anna Witowska, dyr. Szkoły