Ogłoszenia – styczeń 2015

17 stycznia, 2015

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

W dniu 24 stycznia odbędzie się w naszej szkole wywiadówka – spotkanie rodziców  z wychowawcami w celu zapoznania się z postępami uczniów w nauce. Plan wywiadówki jest następujący:

11.30-12.00  – spotkanie rodziców z dyrekcją szkoły i koordynatorem  katechetycznym

w sali gimnastycznej,

12.00-12.30 – spotkanie rodziców z wychowawcami  w klasach

Od 12.40 można będzie porozmawiać w klasach  z katechetkami w sprawach

dotyczących nauczania religii.

SERDECZNIE ZAPRASZAM!

  • W sobotę 24 stycznia w naszym sklepiku szkolnym sprzedawana będzie pizza. Zasady podobne jak w minionych miesiącach. Jeden kawałek pizzy (cheese lub pepperoni) $2.00. Pizza z napojem $3.00.
  • W niedzielę, 25 stycznia po polskiej mszy św. (około 3 po południu) nasi uczniowie wystawiają jasełka w kościele św. Zachariasza w Des Plaines. Skorzystajcie Państwo z okazji, aby obejrzeć to świąteczne przedstawienie i duchowo wesprzeć naszych artystów.
  • Chciałabym Państwu serdecznie podziękować za współpracę i pomoc w, minionym już, przedświątecznym okresie. Dziękuję wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie szkolnej Wigilii oraz jasełek. Szczególne podziękowania kieruję pod adresem pp. R. Sieka (zdjęcia), Z. Pardały (pomoc w dekoracji sceny), G. Laskowskiego (sponsorowanie szkolnego Kalendarza), E. Komor (opłatki), E. Ruszały (kubki), M.Topor (obrusy), M. Knyszewskiej (sztućce), M. Zychowskiej (talerzyki i serwetki), R. Kusiak (uszycie stroju Maryi), L. Blando (skonstruowanie szopki), S. Kielian (uszycie strojów- choineczek) oraz rodziców uczniów klasy IV, V, IIa, IIb, zerówki i przedszkola B, którzy dołożyli wszelkich starań, aby jasełka wypadły jak najlepiej.
  • Kolejne podziękowania składam pp. E.Komor,  M.Król,  B.Przybycień, H.Szmajdzie,  T.Perez,  B.Wolińskiej,  M.Knyszewskiej,  A.Koszykowskiej, K.Głowackiej,  A.Siek za przekazanie opłaty za dyżury na cele szkoły.
  • Dziękuję też uczniom i rodzicom za wspaniałą odpowiedź na apel o włączenie się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Większość uczniów była „przygotowana  finansowo” i puszka w całości zapełniła się ofiarowanymi monetami oraz banknotami.

                                                                                                         Anna Witowska, dyr. Szkoły