Ogłoszenia po przerwie świątecznej

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!


Po przerwie świątecznej powróciliśmy do szkoły wypoczęci, z zapasem nowych sił do pracy w najbliższych miesiącach. Mamy nadzieję, że ten nowo rozpoczęty rok obdarzy zdrowiem, przyniesie spełnienie zamiarów
i marzeń, będzie pomyślny i  szczęśliwy. Z serca tego Państwu życzymy.

Dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie w życie szkoły, obecność wielu z Państwa na szkolnej Wigilii oraz pomoc – począwszy od przygotowania sali, poprzez przyniesienie wigilijnych potraw, aż do posprzątania. Dziękujemy p. Szynal, Krol, Lukanta, Urban, Zychowska, Gadula, Kulesza, Malec, Drazek, Urban, Paniczko, Podgorni za donacje: choinki, telerzy, sztućców, stroików na stoły, ozdób choinkowych, obrusów, napojów itp.

W sobotę 25 stycznia zapraszamy Państwa na tradycyjne jasełka
. Odbędą się one w sali gimnastycznej o  godz. 10.30. Po jasełkach, około godz. 11.45 zapraszamy do poszczególnych klas na wywiadówki. Z katechetami można będzie się spotkać  15 minut przed zakończeniem katechezy. Zachęcamy  do spotkania się z nauczycielami, aby porozmawiać o postępach swojego dziecka,  wymienić informacje i spostrzeżenia dotyczące osiagnięć i trudności w nauce języka polskiego. Kontakt nauczyciela i rodziców jest bardzo ważnym elementem procesu dydaktyczno-wychowawczego także w polskich szkołach.

Również w tym dniu, 25 stycznia odbędzie się sprzedaż ciasta
. Prosimy o hojne donacje domowych ciast
i ciasteczek oraz o ich zakup. Cały dochód przeznaczymy na potrzeby naszych uczniów związane z paradą trzeciomajową i zakupem pomocy dydaktycznych. Za pieniądze uzyskane z listopadowej sprzedaży zakupiliśmy sprzęt nagłaśniający, którego „debiut” odbył się podczas szkolnej Wigilii. Serdecznie dziękujemy.

                                                                                                                                        
                                                                                                                                           Rada Pedagogiczna