Ogłoszenia – październik 2014

  22 października, 2014

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Wspólnym celem nas wszystkich jest bezpieczeństwo uczniów, zarówno w szkole jak i w drodze do i ze szkoły. Wychodzimy z założenia, iż bezpieczeństwo powinno być ważniejsze niż wygoda, ale jesteśmy też otwarci na sugestie związane z parkingiem i ruchem samochodów na parkingu.

  Od najbliższej soboty, 25 października wprowadzamy zmiany związane z parkowaniem. Rodzice będą mogli wjeżdzać na parking, zachowując następujące zasady.

1. Wjazd na parking.

2. Zatrzymanie się na zakolu przy wejściu do szkoły (sala nr 17).

3. Dzieci wysiadają z samochodu i przechodzą za linię pomarańczowych „pachołków”.

4. Wyjazd z parkingu.

W dalaszym prosimy o przestrzeganie zasady nieparkowania na parkingu kościelnym po godzinie 8.45. Liczymy, że przy Państwa zrozumieniu i współpracy parking będzie miejscem bezpiecznym dla naszych uczniów, a podwożenie dzieci pod szkołę przynajmniej częściowo rozwiąże kwestię parkowania na ulicach.

 1 listopada planujemy sprzedaż pizzy w szkolnym sklepiku. Uczniowie będą mieć do wyboru dwa rodzaje pizzy (cheese lub pepperoni) oraz napój (woda, Gatorade). Cena: 3 dolary za jeden kawałek pizzy i napój. Ponieważ pizzę wcześniej zamawiamy i przywozimy, uczniowie powinni w najbliższą sobotę, tj. 25 pażdziernika zadeklarować chęć zakupu.

  8 listopada odbędzie się uroczystość ślubowania i pasowania pierwszoklasistów. Serdecznie zapraszamy rodziców, babcie i dziadziusiów. Kiedy? 8 listopada, godz. 10.30 rano. Gdzie? Sala gimnastyczna.

  8 listopada przeprowadzimy akcję sprzedaży domowych ciast i ciasteczek. Dochód ze sprzedaży przeznaczymy na zakup filmów i plansz dydaktycznych, pomocy dydaktycznych do przedszkola oraz na paczki „mikołajkowe”. Plastikowe pojemniki będą do pobrania w szkole 25 pażdziernika i 1 listopada. Serdecznie prosimy o poparcie – donację lub zakup domowych wypieków. Więcej informacji znajdziecie Państwo na dołączonej ulotce.

                                                                                                                                       Rada Pedagogiczna