Ogłoszenia na nowy rok szkolny

Drodzy Rodzice!

Wakacje jeszcze w pełni, ale czas powoli myśleć o nadchodzącym roku szkolnym. Poniżej znajdą Państwo informacje dotyczące tego, co nas czeka w najbliższej przyszłości.

1. Zapisy – informujemy, że zapisy do szkoly odbędą się 13 sierpnia w godzinach 9.00-1.00 po południu

w budynku szkolnym. Uwaga! data została zmieniona ze względu na uroczystości w parafii św. Zachariasza. Prosimy o wpisanie tej daty do kalendarza. Podczas zapisów będzie można odebrać zamówione podręczniki.

2. Rozpoczęcie roku szkolnego  – zajęcia zaczną się 10 września. Szczegółowe informacje dotyczące pierwszego dnia szkoły zostaną rozesłane w późniejszym terminie.

3. Strona internetowa – w najbliższym czasie chcemy unowocześnić naszą stronę internetową. Mamy nadzieję, że jeszcze przed rozpoczęciem roku będzie to wykonane. Prosimy nie panikować, gdy zobaczycie informację: Strona w przebudowie. W związku z tym zachęcamy do zapisów drogę elektroniczną.

4. Szkolny piknik – 18 września w Bussy Woods. Nasze spotkanie w plenerze rozpoczniemy Mszą św.

o godz.11.00. Zapewniamy dużo atrakcji dla dzieci i wspaniałą zabawę dla dorosłych. Poszukujemy wolontariuszy i sponsorów. Bardzo liczymy na Państwa obecność i zaangażowanie się w to przedsięwzięcie.

5. Zakupy na Amazon – AMAZON SMILE stworzył dla nas wspaniałą szansę otrzymania donacji w wysokości 0.5% od każdego zakupu. Jedyne co trzeba zrobić, to zawsze przed dokonaniem zakupu wcisnąć link:

https://smile.amazon.com/ch/46-2904869

(Cena towarów pozostanie niezmieniona, a Amazon podaruje Szkole ½%.)

Nie trzeba się rejestrować ani podawać żadnych personalnych danych, Amazon automatycznie  przekaże 0.5% od zakupu naszej Szkole.     

Życzymy udanego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku. Serdecznie dziękujemy tym z Pańtwa, którzy zapisali już swoje dzieci do szkoły. Pozostałych zachęcamy, by zrobili to jak naszybciej. Ułatwi to nam zaplanowanie nowego roku szkolnego i przygotowanie się do niego.

Z poważaniem

Anna Siek, dyrektor Szkoly