Ogłoszenia – maj 2016

14 maja 2016 roku

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Rok szkolny 2015/2016 dobiega końca. Zajęcia w sobotę 21 maja rozpoczynamy tak jak zwykle, czyli w klasach o godzinie 9.00 rano. Natomiast o godzinie 10. 30 w sali gimnastycznej odbędzie się uroczystość zakończenia roku szkolnego oraz graduacja uczniów klasy VIII.  Zapraszamy na nią wszystkich rodziców, a także uczniów uczęszczających do naszej szkoły tylko na zajęcia religii. Po programie artystycznym uczniowie przejdą do klas, gdzie otrzymają świadectwa. Wszystkie zajęcia w tym dniu, łącznie z religią zakończymy o godzinie 12.30.

Przypominamy, że w dalszym ciągu trwają zapisy na rok szkolny 2016/2017. Po 21 maja można będzie ich dokonywać drogą korespondencyjną. Wszystkie formy i informacje dotyczące zapisów można znaleźć na stronie internetowej naszej szkoły: www.konarskips.org

Można też z dodatkowymi pytaniami dzwonić  pod następujące numery: 

847-437-9833, 773-799-1508, 773-954-9814

Gratulujemy naszym uczniom – absolwentom klasy VIII. Gratulujemy także uczniom klasy VIII, którzy na początku kwietnia przyjęli sakrament Bierzmowania oraz dzieciom, które 14 maja przystąpiły do sakramentu I Komunii Świętej.

Dziękujemy bardzo serdecznie Państwu za współpracę, życzliwość i zaangażowanie w życie szkoły. Dzięki dyżurom rodziców, pomocy rodziców w sklepiku szkolnym oraz podczas Wigilii, w przygotowaniu dekoracji na szkolne uroczystości, a także dzięki Waszej obecności na pikniku i zabawie kolejny rok działalności szkoły można uznać za bardzo udany.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wspomagały szkołę, przekazując donacje materialne i pieniężne. W drugim półroczu byli to: pp. Kamysz, Komor, Niewiarowski, Pogorzelski, Podsiadly, Szal, Wodzień, Gabryel, Woliński, Prokop, Podgorni i Piotrowski. Dziękujemy również p. Przemysławowi Król za ufundowanie koszulek na paradę oraz p. Beacie Gillespie za donację polskich książek 

i filmów.

W imieniu Rady Pedagogicznej, Rady Szkoły oraz swoim własnym życzę Państwu udanego letniego wypoczynku. Do zobaczenia po wakacjach.

Daty do zarezerwowania:

20 sierpnia 2016 roku – sprzedaż podręczników

18 września 2016 roku – szkolny piknik

                                                                                                              Anna Witowska, dyrektor Szkoły