Ogłoszenia – luty 2014

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

  • W naszej szkole działa sklepik, w którym uczniowie mogą kupić coś do picia i słodycze jako uzupełnienie   drugiego śniadania. Do sklepikowej oferty staramy się wprowadzać od czasu  do czasu nowe pozycje, np. pączki, donutsy, jogurt. 22 lutego oraz 29 marca planujemy sprzedaż pizzy. Cena jednego kawałka pizzy (z serem lub z serem i pepperoni) wynosić będzie $1.50. Jeden kawałek pizzy i napój (Gatorade) – $2.50. W sobotę rano, 22 lutego nauczyciele policzą, ilu uczniów zamierza podczas przerwy kupić pizzę, aby zamówić odpowiednią jej ilość. Liczymy na Państwa współpracę: przypomnienie dzieciom o tej sprzedaży i sprawdzenie, czy mają pieniądze.
  • Zima w dalszym ciągu trwa i niektórzy rodzice oczekujący na odbiór dzieci chronią się przed zimnem lub padającym śniegiem w samochodach. Oczekują, że ich pociechy dojdą do samochodu samodzielnie. Drodzy Państwo, uczniowie szukający samochodów na parkingu są narażeni na niebezpieczeństwo potrącenia przez odjeżdżające lub wycofujące się samochody. Apelujemy o zrozumienie i osobiste odbieranie dzieci przy wejściu do szkoły.
  • Prosimy o zarezerwowanie daty 28 marca. W tym dniu o godzinie 7 wieczorem w kościele  św. Stefana Męczennika zostanie pokazane Misterium Męki Pańskiej. Misterium zostało przygotowane przez grupę „Wieczernik ” działającą przy bazylice św. Jacka. Jej opiekunem duchowym jest ks. Rafał Ziajka – salwatorianin.
  • Dziękujemy bardzo serdecznie p.Monice Skalnickiej, Hubertowi  Szmajdzie, Marii Ahne, Barbarze Godowskiej za przekazanie opłaty za dyżur na potrzeby szkoły; p. Agnieszce Blezień-Stępińskiej za donacje pączków – donuts  do sklepiku szkolnego, p. Monice Król za donacje globusa i mapy Polski, p.Marzenie Zychowskiej za ufundowanie poczęstunku dla dzieci biorących udział w zabawie przedszkolaków oraz p. Zbigniewowi Pargała za pomoc  w zamontowaniu dekoracji na szkolne jasełka.                                                                                                                                                   Rada Pedagogiczna