Ogłoszenia – listopad 2020

Des Plaines, 17 listopada 2020 r.

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Informujemy, że od listopada obowiązuje następujący grafik zajęć szkolnych:

9.00 – 12.30 – regularne zajęcia

12.45 – 1.30 – lekcje religii

Uczniowie, którzy nie zostają na religię wychodzą ze szkoły wejściami I i II.

Natomiast uczniowie przyjeżdżający do nas tylko na religię, wchodzą do budynku wejściem nr III, a wychodzą wejściami przypisanymi do odpowiednich klas. Uprzejmie proszę o zapoznanie się z tymi informacjami i odbieranie dzieci osobiście od pań katechetek ze względu na bezpieczeństwo uczniów.

Wejście nr I – klasy: „0”, I, V, VI, VII

Wejście nr II – klasy: II, III, IV, VIII

Drodzy Rodzice, funkcjonowanie szkoły w okresie pandemii jest bardzo utrudnione i narzuca na nas wiele ograniczeń, pozbawiając jednocześnie dodatkowych źródeł dochodu, dlatego bardzo Państwa prosimy, abyście robiąc zakupy drogą internetową i korzystając z Amazon Smile,wspomagali naszą Szkołę.   

AMAZON SMILE stworzył dla nas wspaniałą szansę otrzymania donacji w wysokości 0.5% od każdego zakupu. Jedyne co trzeba zrobić, to zawsze przed dokonaniem zakupu wcisnąć ten link:

https://smile.amazon.com/ch/46-2904869.

(Cena towarów pozostanie niezmieniona, a Amazon podaruje Szkole ½% .)

Nie trzeba się rejestrować ani podawać żadnych personalnych danych, Amazon automatycznie  przekaże 0.5% od zakupu naszej Szkole. Dziękujemy za popieranie i wspomaganie nasze placówki edukacyjnej.

Przypominamy, że sobota 28 listopada jest sobotą wolną od zajęć lekcyjnych. Spotykamy się ponownie 5 grudnia. Tego dnia uczniowie klasy I będą mieli uroczystość Ślubowania i pasowania na ucznia. Niestety, ze względu na pandemię odbędzie się ona w okrojonej formie i bez udziału rodziców.

W związku z nadchodzącym Świętem Dziękczynienia życzę Państwu i Państwa Rodzinom dużo zdrowia, powodów do radości i jak najszybszego powrotu do normalnego życia.

Z wyrazami szacunku

Anna Siek, dyrektor Szkoły