Ogłoszenia – listopad 2016

5 listopada 2016 roku

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

  1. W sobotę 12 listopada czekają nas dwa ważne wydarzenia: ślubowanie uczniów klasy I oraz sprzedaż ciasta. Uroczystość ślubowania odbędzie się o godzinie 10.30 w sali gimnastycznej. Zapraszamy na nią rodziców, babcie i dziadziusiów naszych pierwszoklasistów. Przy okazji można będzie zaopatrzyć się w domowe wypieki. Prosimy rodziców o poparcie naszej akcji sprzedaży ciasta. Więcej informacji w ulotce.
  2. Również od 12 listopada wydłużamy zajęcia religii dla uczniów klasy II przygotowujących się do sakramenu Pierwszej Komunii i Spowiedzi Świętej. Uczniów klasy II, począwszy od soboty 12 listopada, należy odbierać o godzinie 1:45.
  3.  Podobnie jak w ubiegłym roku zamierzamy wydrukować kalendarz ścienny na rok 2017 do paczek „mikołajkowych”. Kalendarz znajdzie się w domach wszystkich rodzin uczniów zapisanych do naszej szkoły i będzie zawierał zdjęcia grupowe poszczególnych klas oraz zdjęcia z różnych szkolnych wydarzeń. Wydanie kalendarza to znakomita okazja do reklamy Państwa biznesu lub firmy (sklepu, zakładu fyzjerskiego, gabinetu lekarskiego), z której usług korzystacie.

                   Reklama – wizytówka (buisness card) – $40.00       Duża reklama – 1 strona  – $100.00

        Osoby zainteresowane umieszczeniem reklamy prosimy o kontakt osobisty w szkole lub telefoniczny do 

        19 listopada 2016 roku z następującymi osobami: 

        Hubert Szmajda: 773-816-6086 lub Anna Witowska: 847-437-9833

  1. Wszyscy już przyzwyczailiśmy się do korzystania z głównego wejścia; uczniowie zaś potrafią samodzielnie odnaleźć swoją salę lekcyjną. Dlatego też prosimy o pożegnanie się z dziećmi przy drzwiach wejściowych i nieodprowadzanie ich pod klasę. Postarajmy się uszanować wymogi parafii, a przy okazji ograniczyć ilość wnoszonych w sezonie jesienno-zimowym  śniegu i wody. O godzinie 9:10 główne wejście będzie zamknięte ze względów bezpieczeństwa. Po godzinie 9:10 uczniowie spóźniający się  powinni wchodzić do szkoły przez salę nr 17.  Przy okazji apeluję o wyrabianie w uczniach nawyku punktualnego przychodzenia do polskiej szkoły.
  2. Już wkrótce możemy się spodziewać pogorszenia pogody, deszczu, a nawet  śniegu. Wzorem ubiegłych lat w dniach, kiedy temperatura spadnie poniżej 35 stopni F, będzie padał deszcz lub śnieg, uczniowie mogą wchodzić do budynku od godziny 8:50 i oczekiwać na korytarzu na rozpoczęcie lekcji. Uczniowie przedszkola i zerówki powinni przynosić obuwie na zmianę.

    Z poważaniem,

Anna Witowska, dyr. Szkoły