Ogłoszenia – listopad 2015

14 listopada, 2015

        Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

1. Podobnie jak w ubiegłym roku zamierzamy wydrukować kalendarz ścienny na rok 2016 do paczek „mikołajkowych”. Kalendarz znajdzie się w domach wszystkich rodzin uczniów zapisanych do naszej szkoły i będzie zawierał zdjęcia grupowe poszczególnych klas oraz zdjęcia z różnych szkolnych wydarzeń. Wydanie kalendarza to znakomita okazja do reklamy Państwa biznesu lub firmy (sklepu, zakładu fryzjerskiego, gabinetu lekarskiego), z której usług korzystacie.

Reklama – wizytówka (buisness card) – $40.00

Duża reklama – 1 strona  – $100.00

Osoby zainteresowane umieszczeniem reklamy prosimy o kontakt osobisty w szkole lub telefoniczny                                                       do 21 listopada 2015 roku z następującymi osobami:

                        Hubert Szmajda – 773-816-6086      lub      Anna Witowska – 847-437-9833

2. Po bardzo udanym pikniku proponujemy Państwu kolejną szkolną imprezę – zabawę karnawałową dla rodziców, nauczycieli i przyjaciół naszej Szkoły. Zabawa odbędzie się 6 lutego 2016 roku w sali bankietowej  „Avalon”,  1905 E. Higgins Rd, Elk Grove Village. Będziemy się bawić przy muzyce DJ Mario. W programie: hors d’oeuvres, obiad, DJ, słodki stół (ciasto, owoce, drobne przekąski) oraz loteria fantowa. Prosimy o zarezerwowanie sobie daty i zaproszenie do wspólnej zabawy swoich znajomych. Bilety w cenie – $65 od osoby będą do nabycia od 5 grudnia u p. Marty Pytel.

3. W minioną sobotę 7 listopada miały miejsce w naszej szkole dwa ważne wydarzenia: ślubowanie uczniów klasy pierwszej oraz coroczna akcja sprzedaży ciasta. Dziękujemy rodzicom pierwszoklasistów za piękne udekorowanie sali gimnastycznej oraz przygotowanie dzieciom poczęstunku. Podziękowania składamy również nauczycielom oraz rodzicom za poparcie naszej akcji sprzedaży ciasta: donacje domowych smakołyków i ich zakup. Dochód przeznaczymy na nagrody dla uczniów, którzy będą brać udział  w konkursach. Dziękujemy również p. Leszkowi Szynalowi za pomysł, donację materiałów i zainstalowanie „mechanizmu” ułatwiającego dekorację sceny.

4. W sobotę 21 listopada w sklepiku szkolnym będzie sprzedawana pizza. Uczniowie mają do wyboru dwa rodzaje pizzy (cheese lub pepperoni). Cena: 2 dolary za jeden kawałek pizzy i 1 dolar za napój (woda, Gatorade).   Prosimy, szczególnie rodziców uczniów przedszkola oraz zerówki o poinformowanie nauczycieli, które dzieci będą pizzę kupować.

5. W sobotę 28 listopada nie będzie zajęć szkolnych z racji Święta Dziękczynienia. Życzymy, aby to piękne święto upływało Państwu w atmosferze radości  i zadumy nad dobrem, którego doświadczyliście w mijającym roku.

Rada Szkoły