Ogłoszenia – kwiecień 2015

11 kwietnia, 2015 roku

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Przed nami ostatnie tygodnie nauki w bieżącym roku szkolnym, które jak zwykle są bogate w różnego rodzaju przygotowania 

i wydarzenia.

  1. W dwie najbliższe soboty: 11 i 18 kwietnia lekcje religii będą wydłużone o 20 minut i zakończą się o godzinie 1.50. Uczniowie klasy II przygotowujący się do I Komunii Świętej również w tych dniach zakończą swoje zajęcia o godzinie 1.50 po południu.
  2. 25 kwietnia zajęcia religii będą odwołane z powodu konferencji nauczycieli. Prosimy o punktualny odbiór wszystkich uczniów   o godzinie 12.30.
  3. Ostatnia w tym roku sprzedaż pizzy odbędzie się 18 kwietnia. Uczniowie mają do wyboru pizzę z serem lub z serem i pepperoni w cenie $ 2.00 za jeden kawałek. Kawałek pizzy z napojem kosztuje $3.00. Prosimy o przekazanie w sobotę 11 kwietnia informacji wychowawcom, którzy uczniowie będą kupować pizzę, gdyż musimy ją wcześniej zamówić.
  4. W sobotę 11 kwietnia rozpoczynamy zapisy na następny rok szkolny. Dokładne informacje na ten temat oraz potrzebne formularze otrzymali Państwo przed Świętami w kopertach. Informacje o zapisach są umieszczone także na naszej stronie internetowej: www.konarskips.org . Prosimy o nieodkładnie zapisów do sierpnia; im wcześniej dzieci zostaną zapisane, tym łatwiej będzie nam przygotować się do nowego roku szkolnego.
  5. Tegoroczna parada trzeciomajowa odbędzie się 2 maja, w nowym miejscu, wzdłuż ulicy Dearborn. Zachęcamy wszystkich naszych uczniów i rodziców do udziału w paradzie. Sobota 2 maja jest obowiązkowym dniem zajęć dla uczniów klas II – XI, z tą różnicą, że uczniowie zamiast lekcji w klasach będą uczestniczyć w paradzie. Nieobecność uczniów będzie odnotowywana tak jak podczas regularnych lekcji. Uczniowie grup przedszkolnych i klasy I mogą wziąć udział w paradzie pod warunkiem, że będzie im towarzyszył ktoś z rodziców. Uczniowie pozostałych klas uczestniczą w paradzie wraz z wychowawcami. Uczniowie biorą udział w paradzie za darmo, natomiast osoby dorosłe prosimy o częściowe pokrycie kosztów wynajęcia autobusów (sugerowana donacja $5.00). Wszyscy uczniowie otrzymają Oświadczenia dotyczące uczestnictwa w paradzie. Prosimy je

       wypełnić i przekazać wychowawcy. Pozwoli to nam zorientować się, ile osób zamierza w paradzie wziąć udział.

  1. Dziękujemy serdecznie następującym rodzicom za przekazanie donacji na rzecz szkoły: pp.Wojtaszek, Prokop,  Podgorni, Gadula, Knyszewski, Samborski, Koszykowski, Wodzień, Dec (opłata za dyżury lub różnica w opłacie za szkołę). Serdecznie dziekujemy również p. L. Szynalowi za metalową szafę oraz p. P. Król za namalowanie portretu naszego patrona – Feliksa Konarskiego.

                                                                                                                                                          Rada Szkoły