Ogłoszenia – grudzień 2017

7 grudnia 2017

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

W sobotę 2 grudnia, wizytą św. Mikołaja, rozpoczęliśmy w naszej szkole okres świąteczny. Uczniowie zostali obdarowani paczkami pełnymi słodyczy, które ufundowała firma Lowelli szkolnymi kalendarzami. Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły przygotować  to wydarzenie: załatwiły i przywiozły donacje słodyczy, pomogły w pakowaniu paczek i przygotowały kącik dla Mikołaja: pp. Monice Pardale, Marcie Pytel, Annie Witowskiej,  Danucie Blando, Ewie Kowalczuk, Annie Kulasik, Barbarze Rosińskiej, Ewie Zabczyk, Katarzynie Oleksy, Karolinie Przewrockiej, Katarzynie Bielskiej, Beacie Podgórni, Bernadetcie Wolińskiej, p. Hubertowi Szmajdzie oraz p. Tomaszowi Krzemieniowi za wcielenie się w św. Mikołaja. Dziękujemy również tym wszystkim, którzy ogłosili swoje biznesy 

w naszym szkolnym kalendarzu. Gorąco zachęcamy Państwa do korzystania z usług naszych sponsorów: „Popierajmy tych, którzy nas wspierają”. Mamy jeszcze kilkanaście kalendarzy, gdybyście Państwo chcieli zakupić dodatkowy egzemplarz, prosimy o kontakt z p. Martą Pytel lub dyr. Szkoły Anną Siek.

16 grudnia odbędą się jasełka przygotowane przez uczniów kl. IV oraz Wigilia. Wszyscy uczniowie przychodzą do szkoły na godz. 9.00 rano. Przedstawienie jasełkowe rozpocznie się  o godz. 10.00 rano na sali gimnastycznej, natomiast szkolną Wigilię planujemy na godz. 11.00.  Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, a także uczniów, którzy przychodzą na lekcje religii do naszej szkoły, na program jasełkowy i Wigilię. Zajęcia szkolne zakończymy o godz. 12.30 po południu. Nie będzie tego dnia lekcji religii ani zajęć świetlicowych.

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny, to czas, gdy „Bóg rodzi się w człowieku”, czas, gdy jesteśmy bardziej życzliwi i wrażliwi na potrzeby drugiego człowieka. Co roku  w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  wspieramy cenne inicjatywy. W tym roku postanowiliśmy wspomóc 

3-letniego Kubusia w walce z rakiem mózgu (informacje o tym zostały już wcześniej rozesłane). 9 i 16 grudnia będzie można składać donacje na ten cel do puszki w sali nr 17. Gorąco apelujemy o poparcie tej akcji.

Z okazji najpiękniejszych i najbardziej rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Rodzicom, Uczniom i Nauczycielom radosnego świętowania w gronie najbliższych.

Anna Siek, dyr. Szkoły