KOMUNIKAT 6 WRZEŚNIA 2023

Drodzy Rodzice!

W najbliższą sobotę, 9 września rozpoczynamy dziesiąty rok działalności naszej szkoły. Oto jaki będzie harmonogram pierwszego dnia szkoły:

  • 9.00 – zbiórka przed szkołą, a następnie spotkanie z wychowawcami   w klasach
  • 10.00 – msza św. w kościele św. Zachariasza, zapraszamy wszystkich rodziców do udziału we mszy.
  • Po zakończonej mszy uczniowie z nauczycielami wracają do klas.
  • Pierwszego dnia szkoły uczniowie przynoszą własny lunch, nie będzie zakupów w szkolnym sklepiku.
  • 12.30 – koniec lekcji
  • 12.45-1.30 lekcje religii
  • 1.30 – panie katechetki wyprowadzają uczniów ze szkoły.

Prosimy o osobiste odebranie dziecka od nauczyciela/katechety ze względu na bezpieczeństwo.

17 września zapraszamy wszystkich rodziców, uczniów i nauczycieli wraz    z przyjaciółmi i sympatykami szkoły na szkolny piknik na pożegnanie lata do Bussy Wooods, Grove 4. Rozpoczynamy jak zwykle mszą św. o godzinie 11.30. W dalszej kolejności mamy przygotowanych wiele atrakcji i ciekawych zajęć dla dzieci, a dla dorosłych smaczne dania z grilla, dobrą muzykę, zimne napoje, domowe ciasta oraz wspaniałą atmosferę. Oczywiście w programie pikniku nie może zabraknąć loterii fantowej. Jeśli chcieliby Państwo ufundować fant na loterię lub zareklamować swój biznes albo usługi, zapraszamy do współpracy. W tej sprawie prosimy o kontakt z zastępcą dyrektora p. Małgorzatą Białas, tel. (773) 936 6008. Gdybyście natomiast Państwo chcieli pomóc podczas pikniku, prosimy o kontakt z p. Martą Pytel w szkole lub telefonicznie (847) 666 7483.

Wspólnymi siłami sprawimy, że szkolny piknik będzie niezpomnianym wydarzeniem w życiu szkoły i wspaniałym czasem relaksu w pięknym otoczeniu.

Z poważaniem

Anna Siek, dyrektor szkoły