KOMUNIKAT 28 WRZEŚNIA 2023

Des Plaines, 28 września 2023 r.

Drodzy Rodzice,

miesiąc wrzesień dobiega końca. Zapisy do szkoły i na lekcje religii zostały praktycznie zakończone, a w ostatnią sobotę zakończyliśmy przydział klas do poszczegolnych sal lekcyjnych.

Uprzejmie proszę o zapoznanie się z kilkoma ważnymi informacjami dotyczącymi najbliższych sobót oraz datami spotkań, które planujemy w naszej szkole.

Drzwi do budynku szkolnego zostaną otwarte o godz. 8.50. Prosimy, aby rodzice podwozili do poszczególnych wejść uczniów, którzy już samodzielnie powinni wchodzić do szkoły, bez eskorty rodziców.

30 września – w ramach propagowania zdrowego sposobu odżywiania się uczniowie będą mogli zakupić w szkolnym sklepiku koktaile owocowe o smakach: owoce leśne, tropikalny, pina colada, zielony w cenie 4.00 dolary

30 września – wznawiamy zajęcia szkolnego chóru, godz. 11.45

7 października

godz. 9.15 rano w kafeterii – spotkanie z p. Iwoną Kulpądla rodziców klas licealnych nt. „Jak obniżyć koszt studiów?” Zapraszamy wszytkich rodziców licealistów. Będą podawane bardzo ważne informacje.

godz. 12.45– spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych, miejsce spotkania zostanie podane

14 października godz. 9.15 – spotkanie z przedstawicielami Trójek klasowych, kafeteria. Bardzo proszę o obecność wszystkich Rodziców. Będą omawiane sprawy związane z jubileuszem szkoły.

14 października – będą robione zdjęcia klasowe do Pamiętnika Jubileuszowego oraz indywidualne ucznió klasy I na potrzeby ślubowania. Bardzo proszę, aby uczniowie byli odświętnie ubrani tego dnia.

14 października – nabożeństwo różańcowe, 12.45 w kościele

4 listopada – uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia, godz. 9.30

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane ze szkołą, proszę o kontakt.

Z wyrazami szacunku

Anna Siek, dyrektor szkoły