KOMUNIKAT 22 LIPCA 2023

20 lipca 2023 r.

Drodzy Rodzice,

Wakacje jeszcze w pełni, ale my planujemy już pracę w nowym roku szkolnym, roku 10-lecia działalności naszej placówki oświatowej. Poniżej znajdą Państwo najważniejsze daty na najbliższe 2 miesiące. Bardzo prosimy o wnikliwe zapoznanie się z tymi informacjami.

  1. Zapisy do szkoły – cały czas można zapisywać dzieci do szkoły drogą elektroniczną, na stronie głównej w zakładce Rejestracja. Natomiast Karty rejestracyjne i Forma zamówienia na podręczniki do wydrukowania znajdują się na szkolnej stronie interetowej w zakładce Dla Rodziców/Formularze. Prosimy o nieodkładanie zapisów na ostatnią chwilę, gdyż ze względu na ograniczoną liczbę sal lekcyjnych    nie gwarantujemy miejsca w danej klasie. Dodatkowe zapisy połączone ze sprzedażą podręczników odbędą się 19 sierpnia w godzinach 9.00 – 1.00  po południu w budynku szkolnym.
  • Rozpoczęcie roku szkolnego – rok szkolny 2023/24 rozpoczynamy 9 września uroczystą mszą św., na którą już dzisiaj zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców. Dodatkowe informacje zostaną wysłane w późniejszym terminie.
  • Szkolny piknik na pożegnanie lata – 17 września o godz. 11.00 rano w Busse Woods. Zapraszamy do współpracy wolontariuszy, sponsorów, jak również osby, które chciałyby zareklamować swoje usługi lub biznes. Więcej informacji będziemy udzielać podczas dodatkowych zapisów 19 sierpnia. Można też w tej sprawie kontaktować się z p. Martą Pytel, tel. 847 666 7483 lub p. Anną Siek, tel. 773 954 9814.

Z wyrazami szacunku

Anna Siek, dyrektor szkoły