KOMUNIKAT 22 KWIETNIA 2024

22 kwietnia 2024 r.

Drodzy Rodzice,

koniec roku szkolnego zbliża się szybkimi krokami, a przed nami kilka ważnych wydarzeń i spraw, którymi chciałabym się z Państwem podzielić, dlatego bardzo proszę o uważne i dokładne przeczytanie tego komunikatu.

  1. Zapisy na nowy rok szkolny – rozpoczęliśmy zapisy na nowy rok szkolny 2024/25, Karty rejestracyjne i zamówienie na podręczniki dostępne są na nszej stronie internetowej: www.konarkips.org oraz w soboty w szkole. W związku z zamknięciem szkoły katolickiej, od wrześnie chcielibyśmy zaoferować naukę w piątki w godzinach: od 5.00 do 8.30 wieczorem dla klas starszych: od piątej wzwyż. Wiąże to się z dodatkowymi kosztami dla szkoły (czynsz i ubezpieczenie), dlatego bardzo prosimy o jak najszybszą odpowiedź, czy byliby Państwo zainteresowani lekcjami dla Waszych dzieci w piątkowe popołudnia. Zajęcia w sobotę odbywałyby się tak jak dotychczas.
  2. Sobota 27 kwietnia – będzie to ostatnia sobota, podczas której otwarty będzie szkolny sklepik. W sklepiku będzie sprzedawana pizza po raz ostatni w tym roku szkolnym.
  3. Parada 3-majowa – 4 maja, zbiórka na szkolnym parkingu o godz. 9.00 rano. Mamy bardzo dobry numer marszowy 27. Zachęcamy uczniów i rodziców do wyjazdu razem z nami i wspólne manifestowanie polskości. Opłata dla rodziców i innych dorosłych to $ 10.00 od osoby. Proszę do soboty zgłosić wychowawczyniom, ile osób będzie jechało oraz przynieść wypełnione Oświadczenia dla ucznia.
  4. Szkolne legitymacje – sobota 27 kwietnia jest ostatnim dniem, kiedy można wypełnić formularze na odnowienie legitymacji szkolnych, by były one dostępne w dniu zakończenia roku szkolnego. Druki na odnowienie legitymacji dostępne będą w szkole. Proszę przynieść legitymacje, jeśli odbierali je Państwo na wyjazd wakacyjny do Polski.
  5. Zakończenie roku szkolnego – 18 maja. Szczegóły dotyczące ostatniego dnia zostaną przesłane w następnym tygodniu.

Z poważaniem

Anna Siek, dyrektor szkoły