KOMUNIKAT 21 LISTOPADA 2023

Des Plaines, 20 listopada 2023 r.

Drodzy Rodzice,

Uprzejmie przypominamy o wypełnienie wniosku na szkolną legitymację. Dziękujemy tym Rodzicom, którzy już to zrobili. Prosimy również o przyniesienie legitymacji, jeśli Państwo je pobierali na okres wakacyjny.

W dalszym ciągu prosimy o reklamy, ogloszenia, życzenia do jubileuszowego pamiętnika. Zareklamujcie Państwo swój biznes czy usługę. Koszt ogłoszenia biznesowego na 1 stronę to 100.00 dolarów, a pół to 75.00. Można też zamieścić życzenia z okazji 10-lecia szkoły ubarwione fotografią z wakacji lub rodzinnej uroczystości. Wiele polonijnych szkół zamieszcza życzenia od rodziców w pamiętnikach z okazji jubileuszu działalności danej szkoły. Stąd gorący apel do Państwa o reklamy czy życzenia. Bardzo liczę na poparcie tej inicjatywy z Państwa strony.

Szybkimi krokami zbliża się szkolna wigilia – 16 grudnia. Prosimy Trójki klasowe o jak najszybsze zebranie opłaty w wysokości 15.00 dolarów na to wydarzenie. W tym dniu klasa II przedstawi jasełka, a następnie rozpoczniemy szkolną wigilię. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich Rodziców, jak również uczniów z programu katechetycznego z naszej szkoły na wspólne świętowanie.

25 listopada w związku ze Świętem Dziękczynienia nie ma zajęć lekcyjnych ani religii.

Zokazji tego pięknego święta wszystkim Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom i Przyjaciołom szkoły składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech nigdy nie zabraknie powodów do dziękowania za otrzymane dobro i okazywania wdzięczności tym, których spotykamy w naszym życiu.

Z wdzięcznością w sercu

Anna Siek, dyrektor szkoły