KOMUNIKAT 16 MAJA 2024

Drodzy Rodzice,

18 maja mamy zakończenie roku szkolnego. Jest to ostatnia sobota przed wakacjami. Podaję kilka informacji związanych z tym dniem:

  1. Uczniowie przychodzą na godz. 9.00 rano.
  2. Uroczysta msza św. na zakończenie roku szkolnego połączona z graduacją klasy 8 i maturalnej  rozpocznie się o godz. 10.00 rano. Zapraszamy na nią wszystkich: rodziców, dziadków i bliskich
  3. Planujemy zakończyć ostatni dzień szkoły o godz. 12.30 po południu.
  4. Nie będzie lekcji religii tego dnia. Prosimy o punktualne odebranie  dzieci.

Legitymacje szkolne

W sobotę będzie możliwość odebrania legitymacji szkolnych, jeśli Państwo je potrzebujecie dla swoich dzieci ze względu na wyjazdy do Polski.

Zapisy na rok szkolny 2024/25

Jak już wcześniej informowaliśmy, w nowym roku szkolnym otwieramy klasy piątkowe. Zajęcia sobotnie pozostają bez zmian.

Jeśli chodzi o zajęcia piątkowe, to planujemy też dodać lekcje religii. Najprawdopodobniej będą one przed regularnymi klasami około 4.30 po południu. Aby dopracować harmonogram zajęć, prosimy o zapisywanie dzieci na zajęcia na rok szkolny 2024/25 jak najszybciej. Musimy wiedzieć, ile i jakie klasy będziemy potrzebowali otworzyć oraz ilu nauczycieli zatrudnić dodatkowo, gdyż nie wszyscy z naszych nauczycieli mogą pracować w piątki. Prosimy również o reklamę naszej szkoły w środowisku. W sobotę będą do odebrania ulotki o zapisach, które mogą Państwo wziąć i rozdać w swoim środowisku, zachęcając do zapisania do naszej placówki edukacyjnej.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące szkoły, nowego roku szkolnego bardzo proszę o kontakt bezpośrednio ze mną.

Do zobaczenia w sobotę na zakończeniu roku szkolnego.

Z wyrazami szacunku

Anna Siek, dyrektor szkoły