KOMUNIKAT-16 GRUDNIA 2023

Drodzy Rodzice,

w najbliższą sobotę, 16 grudnia zapraszamy wszystkich na jasełka i szkolną wigilię, na godz. 10.00 rano do sali gimnastycznej. Będziemy razem jako jedna szkolna rodzina świętować Boże Narodzenie.

Bardzo proszę, aby uczniowie przyszli odświętnie ubrani, bo jest to wyjątkowa sobota w roku szkolnym.

Jak będzie wyglądać ten dzień?

Uczniowie przychodzą do szkoły na godz. 9.00 rano, o godz. 9.50 przejdą do sali gimnastycznej i tam wspólnie obejrzymy przedstawienie jasełkowe przygotowane przez uczniów klasy II z wychowawczynią p. Wioletą Karasiński oraz szkolny chór pod dyrekcją p. Joanny Szyszki. Po jasełkach wysłuchamy fragmentu Ewangelii o narodzeniu Pana Jezusa, pomodlimy się, zaśpiewamy razem kolędę i połamiemy się opłatkiem, składając sobie świąteczne życzenia. Następnie pokosztujemy wigilijnych potraw, będzie też czas na rozmowy, ciasto i kawę. Serdecznie zapraszmy do spędzenia tego jeszcze przedświątecznego przedpołudnia z nami, polską szkołą.

Tego dnia nie będzie lekcji religii. Uczniów przychodzących tylko na religię zapraszamy rano, na szkolne jasełka i wigilię. Koszt poczęstunku wigilijnego to 15.00 dolarów od ucznia. Przypominamy o uregulowaniu tej opłaty.

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Podczas szkolnej wigilii odbędzie się loteria fantowa. Mamy wiele atrakcyjnych nagród, które zgromadziliśmy na piknik. Jest piękna biżuteria, karty upominkowe, stroiki świateczne, zegarek firmy Apple i wiele, wiele więcej. Losy po 5.00 dolarów albo 5 za 20.00 dolarów będzie można zakupić rano w szkole. Prosimy o poparcie tej akcji.

Do zobaczenia w sobotę

Anna Siek, dyrektor szkoły