KOMUNIKAT 10 LISTOPADA 2023

10 listopada, 2023 r.

Drodzy Rodzice,

11 listopada, w najbliższą sobotę, przypada 105. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Jedną z inicjatyw upamiętniających to wydarzenie jest udział uczniów w akcji „Niepodległa do hymnu”. O godz. 12.00 wszyscy odśpiewamy „Mazurek Dąbrowskiego”.

W związku z tym bardzo proszę, aby uczniowie przyszli ubrani na biało- czerwono, w narodowych barwach oraz przypomnieli sobie słowa hymnu polskiego.

Legitymacje – bardzo proszę Rodziców, którzy pobrali legitymacje na wyjazd dzieci do Polski o przyniesienie ich w najbliższą sobotę, a wszystkich, którzy nie wypełnili form na odnowienie (wypełniamy co roku) o zrobienie tego. Wszystkie druki na odnowienie, zagubienie legitymacji są dostępne w szkole.

Reklama/życzenia do jubileuszowego pamiętnika – zachęcamy i przypominamy o zamieszczeniu życzeń/reklamy biznesu lub usług w pamiątkowej książce. Pozwoli nam to obniżyć koszty jej druku, a Państwu zareklamować swoją działalność. Koszt jednej strony to tylko 100.00 dolarów,  a połowy 75.00. Bardzo prosimy o wsparcie tej inicjatywy.

Bezpieczeństwo uczniów na szkolny parkingu – bardzo prosimy wszystkich Rodziców o zachowanie szczególnej uwagi podczas odbierania dzieci ze szkoły. Uczniowie, zwłaszcza z młodszych klas muszą być odebrani przez Rodzica lub osobę upoważnioną, nie mogą absolutnie sami iść do samochodu zaparkowanego na parkingu, w którym czeka Rodzic.

Prosimy również o nieparkowanie wzdłuż chodnika przy szkole podczas odbierania dzieci.

Z poważaniem

Anna Siek, dyrektor szkoły