KOMUNIA DUCHOWA

http://www.duchprawdy.com/komunia_duchowa.htm

http://sercaniebelchatow.scj.pl/strony/komunia-duchowa-w-czasie-pandemii

https://dominikanie.pl/video/komunia-swieta-duchowa/czym-jest-komunia-swieta-duchowa/

Formuły komunii duchowej:

1. Pragnę Cię przyjąć Panie z tą samą czystością, pokorą i pobożnością, z jaką przyjęła Cię Twoja Najświętsza Matka,

z duchem i żarliwością świętych. O mój Jezu, wierzę, że jesteś prawdziwie obecny w Najświętszym Sakramencie. Kocham Cię nade wszystko i pragnę Cię posiadać w mej duszy. Skoro nie mogę Cię teraz przyjąć sakramentalnie, przyjdź duchowo do mego serca. Miłuję Cię już obecnego w mym sercu i łączę się całkowicie z Tobą; nigdy nie pozwól mi oddalić się od Ciebie.

2. Panie Jezu, ponieważ nie mogę w tej chwili przyjąć Ciebie w Świętym Sakramencie Eucharystii, (tu można wymienić dlaczego) błagam Cię, abyś przyszedł duchowo do mojego serca w duchu Twojej świętości, w prawdzie Twojej dobroci, w pełni Twojej władzy, w łączności z Twoimi tajemnicami i w doskonałości Twoich dróg. O Panie, wierzę, zawierzam, wychwalam Ciebie. Żałuję za wszystkie moje grzechy. O najświętszy sakramencie, o Boski sakramencie, zawsze niech będzie Twoja wszystka chwała i dziękczynienie.

3. Mój Jezu, wierzę w Ciebie w tym Najświętszym Sakramencie! Mam nadzieję w Łasce i Miłosierdziu Twoim! Miłuję Cię nade wszystko! Z miłości ku Tobie żałuję serdecznie za wszystkie moje grzechy! Wolę tysiąc razy umrzeć, niżeli Cię obrazić. Pragnę Cię przyjąć. Przyjdź, mój Jezu! Przyjdź do mej duszy!

4. O Najsłodszy Jezu, wierzę mocno i żywo, i żeś tu jest w Najświętszym Sakramencie Miłości. Pragnę najgoręcej połączyć się z Tobą, boś Ty jest moją jedyną radością, szczęściem i żywotem. W tej chwili jednak nie mogę Cię przyjąć sakramentalnie, przybądź przeto duchowo do serca mego i napełnij je Twymi łaskami. Oddaję Ci o Panie całkowicie serce, ciało i duszę i wszystko, co posiadam, nie daj mi się nigdy rozłączyć z Tobą. Amen. Jezu, Tobie żyję,Tobie umieram, Jezu, Twoją jestem w życiu i śmierci. Amen.

5. Przyjdź o Jezu mój najsłodszy, przyjdź do serca mego, o Żywocie, o Światło, o Miłości, o Skarbie mój jedyny! Jeżeli świat odpycha Ciebie, jeśli Cię ukochać ani przyjąć nie chce, ja Cię kocham, ja pożądam, ja wołam i pragnę Ciebie,

i przysięgam Ci wierność aż do śmierci, aż na wieczność całą. Niechże Tobie w nędznym sercu sługi Twego, Niebo całe wynagradza zniewagi, jakich doznajesz na ziemi, o mój najmilszy Panie! Jednocząc się z Sercem Twej Matki Najświętszej, z sercami wszystkich Świętych i Aniołów Twoich, po milion razy wołam: “Niech będzie pochwalony Przenajświętszy Sakrament, teraz i zawsze i na wieki wieków”. Amen.

A na koniec jednej z tych modlitw:

Jezu pragnę Cię przyjąć z taką wiarą, nadzieją i miłością, jak Maryja w chwili Zwiastowania. Panie Jezu Chryste Synu Boży zmiłuj się nade mną grzesznikiem

Msza Św. w domu- nie zmarnuj tego https://www.youtube.com/watch?v=wYCmYM55lNg

Transmisje Mszy Św. z Polski

http://radioglos.pl/wiadomosci/z-zycia-kosciola/7359-dodatkowe-transmisje-w-radiu-glos-audio-i-wideo

https://www.msze.info/msze-online

MSZA ŚWIĘTA – W telewizji, radiu i internecie

http://mszaonline.pl/transmisja-mszy-swietych

Internetowe Róże Żywego Różańca

https://roze-bernardyni.blogspot.com/p/rozaniec-krok-po-kroku-nauka-odmawiania.html

Litanie na internecie

https://www.youtube.com/channel/UCkbx_T7mThWCe9LE_PcEDNA

Modlitwa na żywo na internecie

https://www.youtube.com/watch?v=fR8aJ3cmyfE

https://wiadomosci.onet.pl/religia/modlitwa/apel-jasnogorski-msza-swieta-transmisja-na-zywo-z-jasnej-gory/peqpxcm

https://profeto.pl/

http://www.radioglos.pl/

Lectio Divina

Odpust Zupełny bez wychodzenia z domu

Czytaj niedzielę na internecie

https://e.niedziela.pl/